![Cumpără Lapte pentru protectie solara cu SPF50 My Friend, 150ml, Bebble Lapte pentru protectie solara cu SPF50 My Friend, 150ml, Bebble](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/75373-lapte-pentru-protectie-solara-cu-spf50-my-friend-150ml-bebble-1.jpg?w=900&h=900)
Descrierea
Lapte pentru protectie solara cu SPF50 My Friend, 150ml, Bebble
Bebble My Friend SUN Protection milk SPF50, 150ml (BEBBLE My Friend Lapte de protectie solara SPF50) - Lapte de corp cu un complex de filtre ce protejeaza pielea de razele solare daunatoare UVA si UVB. Formula rezistenta la apa este potrivita pentru fata si corp. Pantenolul hidrateaza pielea, Vitamina E regenereaza.
Mod de utilizare:
Aplicati cu 20 de minute inainte de expunerea la soare. Utilizati 1 ml pe 10 cm² de piele; aplica un strat gros de 1-2 mm. Pentru copiii de pana la 1 metru inaltime, utilizati aproximativ 15-20 ml de lapte pentru o aplicare pe tot corpul. In lumina puternica, directa a soarelui, utilizati la fiecare 2 ore. Reaplicati dupa inot, uscare cu prosopul sau transpiratie puternica.
Ingrediente:
Ingrediente active: glicerina vegetala, pantenol, vitamina E.
Precautii
A nu se inghiti. Nu expuneti bebelusii si copiii mici la lumina directa a soarelui. Evitati sa iesiti la soare intre orele 10 si 16. Urmati instructiunile de utilizare descrise. Folosind mai putin produs decat este recomandat va reduce actiunea de protectie.
Prezentare:
150ml.
Сaracteristicile
Codul produsului | 75373 |
Categoria | Protecție solară pentru copii, Protecție solară |
Brand | Bebble |
Volum | 150 ml |
Tip produs | Lapte |
Acțiune | Protecție |
Grad de protecție | SPF 50 |
Suplimente populare
Toate produseleProduse similare
Mai multe produse![Bioderma Pediatrics Crema minerala protectie solara pentru copii Mineral, SPF 50+, 50 ml Bioderma Pediatrics Crema minerala protectie solara pentru copii Mineral, SPF 50+, 50 ml](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/103263-133289800153567607-160x160.jpg?1689873391)
![Lapte protectie solara pentru copii SPF 50+, protectie foarte inalta UVA & UVB, Bio Balance, 150 ml, Biocart Lapte protectie solara pentru copii SPF 50+, protectie foarte inalta UVA & UVB, Bio Balance, 150 ml, Biocart](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/124458-133542946744922624-160x160.jpg?1716276327)
![Lotiune Hidratanta cu SPF 50+ fata si corp pentru copii Anthelios Dermo-Pediatrics, 75 ml, La Roche-Posay Lotiune Hidratanta cu SPF 50+ fata si corp pentru copii Anthelios Dermo-Pediatrics, 75 ml, La Roche-Posay](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/125414-133573013889034679-160x160.jpg?1721044967)
![Crema pentru protectie solara cu SPF 50+ Heliocare 360 Pediatrics, 50 ml, Cantabria Labs Crema pentru protectie solara cu SPF 50+ Heliocare 360 Pediatrics, 50 ml, Cantabria Labs](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/73536-crema-pentru-protectie-solara-cu-spf-50-heliocare-360-pediatrics-50-ml-cantabria-labs-1-160x160.jpg?1718783081)
![Lapte de corp pentru copii Sensitive Advanced Ambre Solaire, SPF 50+, 175 ml, Garnier Lapte de corp pentru copii Sensitive Advanced Ambre Solaire, SPF 50+, 175 ml, Garnier](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/103360-133289801554034806-160x160.jpg?1715852945)
![Spray de corp pentru copii Sensitive Advanced Ambre Solaire, SPF 50+, 150 ml, Garnier Spray de corp pentru copii Sensitive Advanced Ambre Solaire, SPF 50+, 150 ml, Garnier](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/103632-133289804881237356-160x160.jpg?1715853326)
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.
Bestsellere
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Foarte mulțumită de acest site, folosesc aplicația Liki24 de fiecare data când am nevoie de ceva pentru bebelușul meu! Recomand cu drag!
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere