Hai să construim un castel din nisip! Acesta este setul tău nou preferat pe care să-l iei cu tine la plajă sau în cutia de nisip. Indiferent dacă vrei să săpești o groapă, să construiești sculpturi din nisip, să acoperi părinții cu nisip, să aduni scoici sau să te joci cu apă, acest minunat set de plajă Flowers & Butterflies are tot ce îți trebuie. Cu găleata, lopata și grebla, cana de udare și sita de nisip, micuțul tău este pregătit pentru ore întregi de distracție în nisip.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Hai să construim un castel din nisip! Acesta este setul tău nou preferat pe care să-l iei cu tine la plajă sau în cutia de nisip. Indiferent dacă vrei să săpești o groapă, să construiești sculpturi din nisip, să acoperi părinții cu nisip, să aduni scoici sau să te joci cu apă, acest minunat set de plajă Flowers & Butterflies are tot ce îți trebuie. Cu găleata, lopata și grebla, cana de udare și sita de nisip, micuțul tău este pregătit pentru ore întregi de distracție în nisip.