Design-ul jucariei este special creat pentru ca si cei mai mici copilasi sa se poata juca cu ea. Bilele din interior o sa il fascineze pe copilas si acesta va adora sa scuture broscuta, pentru ca produce zgomot.
Caracteristici:
Jucaria este usor de prins de mainile micutului. Distractia va fi garantata ore in sir. Bilele din interior o sa stimuleze imaginatia si creativitatea micutului.
Specificatii:
Dimensiuni: 14.73 x 9.65 x 18.03 cm Varsta: 0 luni+
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Design-ul jucariei este special creat pentru ca si cei mai mici copilasi sa se poata juca cu ea. Bilele din interior o sa il fascineze pe copilas si acesta va adora sa scuture broscuta, pentru ca produce zgomot.
Caracteristici:
Jucaria este usor de prins de mainile micutului. Distractia va fi garantata ore in sir. Bilele din interior o sa stimuleze imaginatia si creativitatea micutului.
Specificatii:
Dimensiuni: 14.73 x 9.65 x 18.03 cm Varsta: 0 luni+