Jucaria "Catelusul la dus" e ideala pentru o baita vesela si colorata! Jucaria pentru baie e folositoare si pentru clatirea samponului si sapunului. Daca catelusul Darby poate sa se clateasca, atunci si cel mic va reusi!
Caracteristici:
Potrivita pentru 2 ani+
Usor de folosit
Pluteste in apa
Il incurajeaza pe micut sa fie mai curajos in apa
Pentru curatare, separati toate partile componente si spalati de mana in apa calda cu sapun
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Jucaria "Catelusul la dus" e ideala pentru o baita vesela si colorata! Jucaria pentru baie e folositoare si pentru clatirea samponului si sapunului. Daca catelusul Darby poate sa se clateasca, atunci si cel mic va reusi!
Caracteristici:
Potrivita pentru 2 ani+
Usor de folosit
Pluteste in apa
Il incurajeaza pe micut sa fie mai curajos in apa
Pentru curatare, separati toate partile componente si spalati de mana in apa calda cu sapun