Descriere: Te invităm într-o călătorie cu trenul într-o lume de vis! Trei zâne drăguțe te vor aștepta și te vor însoți mai departe într-o aventură plină de magie!
Setul este alcătuit din 40 de piese în culori pastelate (zâne, trenuleț, șine, copăcei, căsuțe, indicatoare și ciupercuțe). Toate piesele sunt realizate din lemn de calitate superioară, bine finisat, respectând standardele europene de calitate. Traseul poate fi extins cu piese și accesorii suplimentare ce pot fi achiziționate separat. Jocul va dezvolta imaginația și creativitatea copiilor.
Circuitul măsoară 1,02 x 46 cm (asamblat). Vârsta recomandată: 3 ani+
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Descriere: Te invităm într-o călătorie cu trenul într-o lume de vis! Trei zâne drăguțe te vor aștepta și te vor însoți mai departe într-o aventură plină de magie!
Setul este alcătuit din 40 de piese în culori pastelate (zâne, trenuleț, șine, copăcei, căsuțe, indicatoare și ciupercuțe). Toate piesele sunt realizate din lemn de calitate superioară, bine finisat, respectând standardele europene de calitate. Traseul poate fi extins cu piese și accesorii suplimentare ce pot fi achiziționate separat. Jocul va dezvolta imaginația și creativitatea copiilor.
Circuitul măsoară 1,02 x 46 cm (asamblat). Vârsta recomandată: 3 ani+