Roly-Poly leu este o simpatică jucărie ce îi va distra pe cinste pe micuți.
Caracteristici: - cu o apăsare blândă, se va legăna de o parte și de alta, scoțând un sunet amuzant - jucărie tip Hopa-Mitică cu baza rotunjită pentru a permite balansul și a cădea mereu în picioare - această jucărie dezvoltă: motricitatea, logica și contribuie la înțelegerea relației cauză-efect - îmbunătățește atenția copilului - scoate sunete "ding dong"
Material exterior: velur moale Material de umplutură: 100% poliester Dimensiune: 18 cm
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Roly-Poly leu este o simpatică jucărie ce îi va distra pe cinste pe micuți.
Caracteristici: - cu o apăsare blândă, se va legăna de o parte și de alta, scoțând un sunet amuzant - jucărie tip Hopa-Mitică cu baza rotunjită pentru a permite balansul și a cădea mereu în picioare - această jucărie dezvoltă: motricitatea, logica și contribuie la înțelegerea relației cauză-efect - îmbunătățește atenția copilului - scoate sunete "ding dong"
Material exterior: velur moale Material de umplutură: 100% poliester Dimensiune: 18 cm