De multi ani, Hape a creat jucarii fantastice, de inalta calitate, folosind materiale ecologice si durabile, fiecare produs fiind atent proiectat pentru a stimula abilitatile senzoriale, fizice si emotionale.
Caracteristici:
Scuturand jucaria, micutul tau nu numai ca va explora activitatea motorie cat si sunetele pe care le scoate;
Jucariile sunt realizate din lemn, folosind materiale ecologice, vopsite in culori atragatoare cu vopsele nontoxice, care depasesc cele mai inalte si stricte standarde internationale de siguranta si calitate, precum EN71, ISO9001, ASTM F963 si altele.
Jucaria este formata dintr-un cadru flexibil din silicon, in interior fiind un miez de lemn, care este inconjurat de 2 inele de plastic.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
De multi ani, Hape a creat jucarii fantastice, de inalta calitate, folosind materiale ecologice si durabile, fiecare produs fiind atent proiectat pentru a stimula abilitatile senzoriale, fizice si emotionale.
Caracteristici:
Scuturand jucaria, micutul tau nu numai ca va explora activitatea motorie cat si sunetele pe care le scoate;
Jucariile sunt realizate din lemn, folosind materiale ecologice, vopsite in culori atragatoare cu vopsele nontoxice, care depasesc cele mai inalte si stricte standarde internationale de siguranta si calitate, precum EN71, ISO9001, ASTM F963 si altele.
Jucaria este formata dintr-un cadru flexibil din silicon, in interior fiind un miez de lemn, care este inconjurat de 2 inele de plastic.