Descriere: Bebelușii pot fi încurajați rapid către activități motrice cu ajutorul acestui elefanțel viu colorat. Jucăria este ușor de plimbat atât pe covor cât și pe măsuța fiind prevăzută cu rotițe. Biluțele colorate îi vor atrage ca un magnet pe copii, jucăria tip roller coaster fiind ideală pentru dezvoltarea dexterității și coordonării ochi-mâna.Elefanțelul și bilele sunt realizate din lemn, jucăria respectând standardele europene de calitate.
Dimensiune: 12 x 13 x 8 cm. Vârstarecomandată: 1 - 3 ani.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Descriere: Bebelușii pot fi încurajați rapid către activități motrice cu ajutorul acestui elefanțel viu colorat. Jucăria este ușor de plimbat atât pe covor cât și pe măsuța fiind prevăzută cu rotițe. Biluțele colorate îi vor atrage ca un magnet pe copii, jucăria tip roller coaster fiind ideală pentru dezvoltarea dexterității și coordonării ochi-mâna.Elefanțelul și bilele sunt realizate din lemn, jucăria respectând standardele europene de calitate.
Dimensiune: 12 x 13 x 8 cm. Vârstarecomandată: 1 - 3 ani.