Descriere: Mulțumită acestei jucării simpatice în formă de crocodil, copilașul tău va fi încurajat să descopere activitatea motrică. Fiindcă este prevăzută cu rotițe, jucăria este foarte ușor de împins atât pe covor, cât și pe masă. Jucăria în formă de crocodil este concepută ca un roller coaster cu biluțe viu colorate care îl vor ajuta pe cel mic să își dezvolte mobilitatea, coordonarea ochi-mână și dexteritatea. Crocodilul este fabricat din lemn, jucăria respectând normele europene de calitate.
Dimensiune: 12.5 x 10.5 x 8 cm Vârsta recomandată: 1 -3 ani.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Descriere: Mulțumită acestei jucării simpatice în formă de crocodil, copilașul tău va fi încurajat să descopere activitatea motrică. Fiindcă este prevăzută cu rotițe, jucăria este foarte ușor de împins atât pe covor, cât și pe masă. Jucăria în formă de crocodil este concepută ca un roller coaster cu biluțe viu colorate care îl vor ajuta pe cel mic să își dezvolte mobilitatea, coordonarea ochi-mână și dexteritatea. Crocodilul este fabricat din lemn, jucăria respectând normele europene de calitate.
Dimensiune: 12.5 x 10.5 x 8 cm Vârsta recomandată: 1 -3 ani.