Dezvoltă simțurile și funcțiile motorii ale copilului tău!
Caracteristici: - centru de activități, viu - colorat, cu o varietate de texturi delicate care stimulează simțurile bebelușului. - "Spirală Ronnie" este dotată cu doi prieteni de joacă: iepurașul Ronnie cu urechi și picioare foșnitoare și puișorul zornăitor. În plus mai conține o cutiuță pentru suzetă în formă de căpsună și un inel cu biluțe zornăitoare. - sistemul de prindere este suplimentat de două benzi de poziționar, care facilitează fixarea pe cărucior, scaun auto sau pătuț.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Dezvoltă simțurile și funcțiile motorii ale copilului tău!
Caracteristici: - centru de activități, viu - colorat, cu o varietate de texturi delicate care stimulează simțurile bebelușului. - "Spirală Ronnie" este dotată cu doi prieteni de joacă: iepurașul Ronnie cu urechi și picioare foșnitoare și puișorul zornăitor. În plus mai conține o cutiuță pentru suzetă în formă de căpsună și un inel cu biluțe zornăitoare. - sistemul de prindere este suplimentat de două benzi de poziționar, care facilitează fixarea pe cărucior, scaun auto sau pătuț.