Această minunată jucărie muzicală îi va face cunoștința micuțului tău cu sunetele încă din primele zile de viață.
Caracteristici: - textura deosebit de moale - jucăria este prevăzută cu fermoar, având husa detașabilă pentru o facilă curățare - funcții: jucărie muzicală - instrucțiuni de întreținere a husei: spălare automată, temperatura apei max. 30 grade
Material exterior: velur moale Material de umplutură: 100% poliester Dimensiune: 21 cm
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Această minunată jucărie muzicală îi va face cunoștința micuțului tău cu sunetele încă din primele zile de viață.
Caracteristici: - textura deosebit de moale - jucăria este prevăzută cu fermoar, având husa detașabilă pentru o facilă curățare - funcții: jucărie muzicală - instrucțiuni de întreținere a husei: spălare automată, temperatura apei max. 30 grade
Material exterior: velur moale Material de umplutură: 100% poliester Dimensiune: 21 cm