Jucarie muzicala de facut baloane din sapun, pentru cada Frog, Easycare Baby
Codul produsului: 128076
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Jucarie muzicala de facut baloane din sapun, pentru cada Frog, Easycare Baby
Jucarie muzicala de facut baloane din sapun, pentru baie, in forma de broscuta. Daca aveti un copil ce nu este incantat de momentul pentru baie, jucaria cu baloane de sapun este distractia perfecta pentru a ii schimba parerea. Bubble Forg cel haios scoate baloane de sapun necontenit in timp ce reda una din cele 12 melodii incluse pentru a il amuza pe prichindelul tau. Aceasta jucarie este fabricata din materiale prietenoase cu mediul inconjurator ce nu ii pun in pericol sanatatea copilului tau.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Jucarie muzicala de facut baloane din sapun, pentru cada Frog, Easycare Baby
Jucarie muzicala de facut baloane din sapun, pentru baie, in forma de broscuta. Daca aveti un copil ce nu este incantat de momentul pentru baie, jucaria cu baloane de sapun este distractia perfecta pentru a ii schimba parerea. Bubble Forg cel haios scoate baloane de sapun necontenit in timp ce reda una din cele 12 melodii incluse pentru a il amuza pe prichindelul tau. Aceasta jucarie este fabricata din materiale prietenoase cu mediul inconjurator ce nu ii pun in pericol sanatatea copilului tau.