Recomandat de la 9l+ Dezvoltă simțurile, abilitățile cognitive și funcțiile motorii ale copilului tău!
Caracteristici: -jucărie multifuncțională, viu-colorată, în formă de personaj prietenos iepuraș din colecția noastră Polul Nord - dotat cu piramidă educativă - cu inele -multicolore și biluțele zornăitoare; stimulează simțurile. -poziționarea inelelor pe baza "hopa-mitică" ajută la definirea coordonării mâna-ochi și la dezvolatarea funcțiilor motorii. -copilului îi vor fi stimulate abilitățile cognitive - învățând să distingă culorile și mărimile inelelor. -vârful piramidei (iepurașul prietenos) are diverse texturi -mersul "de-a bușilea" după inele stimulează funcțiile motorii.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Recomandat de la 9l+ Dezvoltă simțurile, abilitățile cognitive și funcțiile motorii ale copilului tău!
Caracteristici: -jucărie multifuncțională, viu-colorată, în formă de personaj prietenos iepuraș din colecția noastră Polul Nord - dotat cu piramidă educativă - cu inele -multicolore și biluțele zornăitoare; stimulează simțurile. -poziționarea inelelor pe baza "hopa-mitică" ajută la definirea coordonării mâna-ochi și la dezvolatarea funcțiilor motorii. -copilului îi vor fi stimulate abilitățile cognitive - învățând să distingă culorile și mărimile inelelor. -vârful piramidei (iepurașul prietenos) are diverse texturi -mersul "de-a bușilea" după inele stimulează funcțiile motorii.