Descrierea
Jucarie interactiva Morcovul si Marul, 3 luni, Tiny Love
Descoperiți momente distractive și contribuiți la dezvoltarea celui mic cu morcovul zdranganitor.
Stimulare senzorială completă: bilele jucăușe, frunzele pentru dinți și prinderea tip spirală stimulează simțurile auditive, vizuale și tactile ale bebelușilor.
Dezvoltă funcțiile motorii: mânerul în formă de spirală moale este ușor de reținut, devolta abilitățile motorii fine ale bebelușilor și îi încurajează să își întindă membrele.
Încurajează explorarea: frunzele pentru dinți încurajează bebelușii să exploreze texturile cu gură.
Ușor de transportat: oriunde este copilul, în casă sau la plimbare.
Învățați mai multe de la experții noștri! Produsele noaste sunt concepute cu atenție pentru a sprijni creșterea și dezvoltarea bebelușilor. Aruncați o privire la sfaturipe pentru vârstă pentru a află cum puteți utiliza acest produs pentru a încuraja dezvoltarea copilului.
2 luni +: Stimulare senzorială
Lăsăți bebelușul să exploreze prinderea de spirală și de frunze cu mâinile și cu gură pentru a se bucură de stimularea tactile și agitați biluțele din interior pentru a stimula percepția auditivă.
3 luni +: Dezvoltă funcțiile motorii fine
Lăsăți-l pe micuț să exploreze jucăriile cu diverse caracteristici cu ajutoruol manutelor și a gurii pentru a încuraja dezvoltarea abilităților motorii fine.
5 luni +: Dezvoltarea funcțiilor motorii
Așezați bebelușul în diferite poziții (pe burtă, spate sau lateral) și puneți morcovul sau căpșună lângă acesta pentru a încuraja întinderea manutelor și mișcările corpului. Acest lucru pregătește bebelușul pentru dezvoltarea altor funcții motorii ce urmează.
Сaracteristicile
Codul produsului | 127848 |
Categoria | Jucării, Mama și Copilul |
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.