Jucarie din lemn, Puzzle din lemn Jungla, +18 luni, Cubika
Codul produsului: 127771
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Jucarie din lemn, Puzzle din lemn Jungla, +18 luni, Cubika
Jucariile din lemn au fost intodeauna interesante si sigure pentru copii, acestea contribuind major la dezvoltarea deprinderilor motorii si perceptiei senzoriale ale copilului tau. Caracteristici:
Toate partile componente ale jucariilor Cubika sunt realizate din lemn de cea mai buna calitate, provenit din zonele ecologice ale Carpatilor iar vopselurile utilizate sunt pe baza de apa, nu au miros, sunt foarte rezistente la uzura si sunt 100% sigure pentru utilizatori.
4 cuburi de jucărie din lemn, cu 4 parti diferite ii vor permite puiului tau sa formeze primele imagini. Modelul multicolor are o forma ergonomica, bine gandita care permite unei manute mici sa tina confortabil jucaria.
Puzzle-ul din lemn ii va dezvolta puiului tau gandirea logica si imaginatia, abilitatile motorii fine, dexteritatea si atentia.
Materiale: lemn de fag, vopseluri pe baza de apa, non-toxice;
Numar piese: 4
Varsta recomandata: 18 luni+
Precautii: Indepartati ambalajele inainte de folosinta! Nu lasati copiii nesupravegheati in timpul jocului cu acest produs! Tineti produsul departe de foc!
Specificatii produs: Dimensiuni produs ambalat: 12 x 11 x 3.5 cm
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Jucarie din lemn, Puzzle din lemn Jungla, +18 luni, Cubika
Jucariile din lemn au fost intodeauna interesante si sigure pentru copii, acestea contribuind major la dezvoltarea deprinderilor motorii si perceptiei senzoriale ale copilului tau. Caracteristici:
Toate partile componente ale jucariilor Cubika sunt realizate din lemn de cea mai buna calitate, provenit din zonele ecologice ale Carpatilor iar vopselurile utilizate sunt pe baza de apa, nu au miros, sunt foarte rezistente la uzura si sunt 100% sigure pentru utilizatori.
4 cuburi de jucărie din lemn, cu 4 parti diferite ii vor permite puiului tau sa formeze primele imagini. Modelul multicolor are o forma ergonomica, bine gandita care permite unei manute mici sa tina confortabil jucaria.
Puzzle-ul din lemn ii va dezvolta puiului tau gandirea logica si imaginatia, abilitatile motorii fine, dexteritatea si atentia.
Materiale: lemn de fag, vopseluri pe baza de apa, non-toxice;
Numar piese: 4
Varsta recomandata: 18 luni+
Precautii: Indepartati ambalajele inainte de folosinta! Nu lasati copiii nesupravegheati in timpul jocului cu acest produs! Tineti produsul departe de foc!
Specificatii produs: Dimensiuni produs ambalat: 12 x 11 x 3.5 cm