Jucarie din cauciuc natural Peste Clown, +0 luni, Natura Toys
Codul produsului: 127730
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Jucarie din cauciuc natural Peste Clown, +0 luni, Natura Toys
Jucărie 100% din cauciuc natural destinată bebelușilor. A se folosi sub supravegherea constantă a unui adult. Jucării non-toxice. Nu conțin nitrozamine, BPA, PVC și ftalați. Vopsite cu coloranți alimentări.
Fiecare jucărie este unică, fiind realizată manual. Toate jucăriile sunt însoțite de certificate internaționale de conformitate.
Nu se poate steriliza. A nu se introduce în mașina de spălat vase sau microunde. Cu supapă și sunet gentil pentru stimulare auditivă.
Jucăriile Natura Toys by Lanco, sunt conforme cu standardele de siguranță ale UE. Fiecare jucărie este ambalată într-o cutie elegantă. Produs in Spania. Dimensiuni: 9.5x6.5x6.5cm
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Jucarie din cauciuc natural Peste Clown, +0 luni, Natura Toys
Jucărie 100% din cauciuc natural destinată bebelușilor. A se folosi sub supravegherea constantă a unui adult. Jucării non-toxice. Nu conțin nitrozamine, BPA, PVC și ftalați. Vopsite cu coloranți alimentări.
Fiecare jucărie este unică, fiind realizată manual. Toate jucăriile sunt însoțite de certificate internaționale de conformitate.
Nu se poate steriliza. A nu se introduce în mașina de spălat vase sau microunde. Cu supapă și sunet gentil pentru stimulare auditivă.
Jucăriile Natura Toys by Lanco, sunt conforme cu standardele de siguranță ale UE. Fiecare jucărie este ambalată într-o cutie elegantă. Produs in Spania. Dimensiuni: 9.5x6.5x6.5cm