micutii se vor distra pe cinste in timp ce vor muta piesele dintr-o parte in alta a circuitului
jucaria este viu colorata si contribuie la invatarea culorilor
trage de inelul din spatele avionului si vei vedea cum se invarte elicea
piesele cu imagini cu piloti sunt magnetice, pentru ca tu sa poti alege in fiecare zi cate un pilot nou
dezvolta dexteritatea si logica
produs realizat din lemn si plastic de calitate superioara
este vopsit cu vopsea pe baza de apa, non-toxica
Dimensiune ambalaj: 20 x 20 x 25.5 cm Dimensiune produs: 19.2 x 19.2 x 23 cm
Varsta recomandata: 12 luni+
Atentie! Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate. Jucaria/produsul se poate curata cu o carpa usor umeda. Stergeti si uscati la aer imediat dupa curatare.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
micutii se vor distra pe cinste in timp ce vor muta piesele dintr-o parte in alta a circuitului
jucaria este viu colorata si contribuie la invatarea culorilor
trage de inelul din spatele avionului si vei vedea cum se invarte elicea
piesele cu imagini cu piloti sunt magnetice, pentru ca tu sa poti alege in fiecare zi cate un pilot nou
dezvolta dexteritatea si logica
produs realizat din lemn si plastic de calitate superioara
este vopsit cu vopsea pe baza de apa, non-toxica
Dimensiune ambalaj: 20 x 20 x 25.5 cm Dimensiune produs: 19.2 x 19.2 x 23 cm
Varsta recomandata: 12 luni+
Atentie! Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate. Jucaria/produsul se poate curata cu o carpa usor umeda. Stergeti si uscati la aer imediat dupa curatare.