Jucarie dentitie zornaitoare, Leonardo Alb/Portocaliu, +3 luni, Tiny Love
Jucarie dentitie cu zornaitoare Tiny Love Leonardo, 3 luni plus, Portocaliu cu Alb Usor de prins - forma ergonomica.
Beneficii:
Sprijina dezvoltarea senzoriala: Caracteristicile distractive ale zgomotului feedback-ul zgomotos, mingea distractiva, codita texturata si urechile cu elemente pentru dezvoltarea dentitiei- toate sustin dezvoltarea senzoriala a bebelusului.
Incurajeaza abilitatile motorii fine: zanganitul si mingea care se invarte, ajuta bebelusul sa foloseasca muschii mainilor si ai degetelor, incurajand abilitatile motorii fine.
Prieten distractiv: Leonardo, este un leu prietenos cu trasaturi clar definite si o fata zambitoare;
Sunetul zgomotos al lui Leonardo, tesatura texturata si elementele moi pentru dentitie ofera bebelusului o mare varietate de stimuli senzorial;
Lasa-l pe cel mic sa exploreze aceste caracteristici cu mainile si gura;
Recomandare de varsta: 3+ luni
Dimensiuni produs: 7.6 x 14.9 x 4.2 cm (latime x inaltime x adancime)
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Jucarie dentitie zornaitoare, Leonardo Alb/Portocaliu, +3 luni, Tiny Love
Jucarie dentitie cu zornaitoare Tiny Love Leonardo, 3 luni plus, Portocaliu cu Alb Usor de prins - forma ergonomica.
Beneficii:
Sprijina dezvoltarea senzoriala: Caracteristicile distractive ale zgomotului feedback-ul zgomotos, mingea distractiva, codita texturata si urechile cu elemente pentru dezvoltarea dentitiei- toate sustin dezvoltarea senzoriala a bebelusului.
Incurajeaza abilitatile motorii fine: zanganitul si mingea care se invarte, ajuta bebelusul sa foloseasca muschii mainilor si ai degetelor, incurajand abilitatile motorii fine.
Prieten distractiv: Leonardo, este un leu prietenos cu trasaturi clar definite si o fata zambitoare;
Sunetul zgomotos al lui Leonardo, tesatura texturata si elementele moi pentru dentitie ofera bebelusului o mare varietate de stimuli senzorial;
Lasa-l pe cel mic sa exploreze aceste caracteristici cu mainile si gura;
Recomandare de varsta: 3+ luni
Dimensiuni produs: 7.6 x 14.9 x 4.2 cm (latime x inaltime x adancime)