Plusurile din categoria Ecokins sunt realizate 100% din plastic reciclat (atat materialul textil, cat si umplutura). Pentru a produce o astfel de jucarie sunt necesare 7 PET-uri de apa reciclate.
Caracteristici: ● Nu contin margelute, nasul si ochii sunt cusuti de material, iar eticheta este din hartie reciclata legata cu sfoara de bumbac. ● Dimensiune 20 cm.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Plusurile din categoria Ecokins sunt realizate 100% din plastic reciclat (atat materialul textil, cat si umplutura). Pentru a produce o astfel de jucarie sunt necesare 7 PET-uri de apa reciclate.
Caracteristici: ● Nu contin margelute, nasul si ochii sunt cusuti de material, iar eticheta este din hartie reciclata legata cu sfoara de bumbac. ● Dimensiune 20 cm.