Plusurile din categoria Ecokins sunt realizate 100% din plastic reciclat (atat materialul textil, cat si umplutura). Pentru a produce o astfel de jucarie sunt necesare 7 PET-uri de apa reciclate.
Caracteristici: ● Nu contin margelute, nasul si ochii sunt cusuti de material, iar eticheta este din hartie reciclata legata cu sfoara de bumbac. ● Dimensiuni 22.9 x 7.6 x 7.6 cm
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Plusurile din categoria Ecokins sunt realizate 100% din plastic reciclat (atat materialul textil, cat si umplutura). Pentru a produce o astfel de jucarie sunt necesare 7 PET-uri de apa reciclate.
Caracteristici: ● Nu contin margelute, nasul si ochii sunt cusuti de material, iar eticheta este din hartie reciclata legata cu sfoara de bumbac. ● Dimensiuni 22.9 x 7.6 x 7.6 cm