Jucarie de plus Ecokins, 30 cm, Foca, Wild Republic
Codul produsului: 127569
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Jucarie de plus Ecokins, 30 cm, Foca, Wild Republic
Misiunea Wild Republic este de a aduce pe piata jucarii si animale de plus care sa stimuleze curiozitatea fata de viata salbatica si sa educe copiii despre minunile naturii. Produsele lor respecta cele mai stricte standarde de siguranta a jucariilor.
Caracteristici: Plusurile din categoria Ecokins sunt realizate 100% din plastic reciclat (atat materialul textil, cat si umplutura). Pentru a produce o astfel de jucarie cu dimensiunea de 30 cm sunt necesare 16 PET-uri de apa reciclate. Nu contin margelute, nasul si ochii sunt cusuti de material, iar eticheta este din hartie reciclata legata cu sfoara de bumbac.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Jucarie de plus Ecokins, 30 cm, Foca, Wild Republic
Misiunea Wild Republic este de a aduce pe piata jucarii si animale de plus care sa stimuleze curiozitatea fata de viata salbatica si sa educe copiii despre minunile naturii. Produsele lor respecta cele mai stricte standarde de siguranta a jucariilor.
Caracteristici: Plusurile din categoria Ecokins sunt realizate 100% din plastic reciclat (atat materialul textil, cat si umplutura). Pentru a produce o astfel de jucarie cu dimensiunea de 30 cm sunt necesare 16 PET-uri de apa reciclate. Nu contin margelute, nasul si ochii sunt cusuti de material, iar eticheta este din hartie reciclata legata cu sfoara de bumbac.