SkipHop a creat această jucărie pentru a-i ține ocupați pe cei mici la plimbare, în cărucior, dar și acasă, pe covorașul de joacă. Jucăria din pluș cu activități îi încurajează pe cei mici să descopere materiale cu modele divers colorate, texturi diferite și sunete cum ar fi foșnitul sau zgomotul mărgelelor zornăitoare. În plus, jucăria are aplicații moi cu rizuri pentru dentiție ce completează experiența tactilă și permite dezvoltarea senzorială a celor mici. Produsele SkipHop îndeplinesc toate standardele internaționale de siguranță, atât din punct de vedere mecanic și fizic, cât și în ceea ce privește lipsa substanțelor chimice dăunătoare cum ar fi ftalații sau BPA. Această jucărie este recomandată copiilor începând cu 0 luni.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
SkipHop a creat această jucărie pentru a-i ține ocupați pe cei mici la plimbare, în cărucior, dar și acasă, pe covorașul de joacă. Jucăria din pluș cu activități îi încurajează pe cei mici să descopere materiale cu modele divers colorate, texturi diferite și sunete cum ar fi foșnitul sau zgomotul mărgelelor zornăitoare. În plus, jucăria are aplicații moi cu rizuri pentru dentiție ce completează experiența tactilă și permite dezvoltarea senzorială a celor mici. Produsele SkipHop îndeplinesc toate standardele internaționale de siguranță, atât din punct de vedere mecanic și fizic, cât și în ceea ce privește lipsa substanțelor chimice dăunătoare cum ar fi ftalații sau BPA. Această jucărie este recomandată copiilor începând cu 0 luni.