Jucaria Clickity Twist oferă bebelușului și gingiilor sale o experiență distractivă, grație combinației ingenioase de culori, forme, texturi și clinchete vesele!
Caracteristici: Forma și mărimea jucăriei îi vor permite bebelușului să o exploreze la nesfârșit, răsucind-o și rotind-o în toate modurile cu putință. Brațele colorate și flexibile sunt ușor de prins și de ținut de către bebeluși. Textura moale a jucăriei este foarte utilă în perioada în care bebelușilor le vor apărea primii dințișori. Mini-mingea din interior va emite un clinchet, de fiecare dacă când bebelușul o va roti – descoperind astfel relația cauză-efect. Culorile și texturile diferite ale jucăriei stimulează vederea și simțul tactil al bebelușului. Jucăria este conformă cu standardele de siguranță ASTM F-963. Nu conține BPA, PVC, latex sau phthalates. Vârsta: 3 luni+
Despre Oball: Câștigătoare a multor premii speciale, produsele Oball sunt originale și simple în același timp, fiind gândite să îi captiveze și să îi distreze pe copii, încurajând în același timpcreativitatea și dezvoltarea lor. Misiunea Oball este aceea de a oferi jucării originale și simple, menite să captiveze și să-i distreze pe cei mici – inspirându-i în același timp să creeze forme, lucruri și modalități de joacă noi!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Jucaria Clickity Twist oferă bebelușului și gingiilor sale o experiență distractivă, grație combinației ingenioase de culori, forme, texturi și clinchete vesele!
Caracteristici: Forma și mărimea jucăriei îi vor permite bebelușului să o exploreze la nesfârșit, răsucind-o și rotind-o în toate modurile cu putință. Brațele colorate și flexibile sunt ușor de prins și de ținut de către bebeluși. Textura moale a jucăriei este foarte utilă în perioada în care bebelușilor le vor apărea primii dințișori. Mini-mingea din interior va emite un clinchet, de fiecare dacă când bebelușul o va roti – descoperind astfel relația cauză-efect. Culorile și texturile diferite ale jucăriei stimulează vederea și simțul tactil al bebelușului. Jucăria este conformă cu standardele de siguranță ASTM F-963. Nu conține BPA, PVC, latex sau phthalates. Vârsta: 3 luni+
Despre Oball: Câștigătoare a multor premii speciale, produsele Oball sunt originale și simple în același timp, fiind gândite să îi captiveze și să îi distreze pe copii, încurajând în același timpcreativitatea și dezvoltarea lor. Misiunea Oball este aceea de a oferi jucării originale și simple, menite să captiveze și să-i distreze pe cei mici – inspirându-i în același timp să creeze forme, lucruri și modalități de joacă noi!