Recomandat de la 12l+ Dezvoltă imaginația, simțurile și funcțiile motorii de baza și complexe ale copilului tău!
Caracteristici: - jucărie educativă pentru autovehicul, care oferă activități distractive și educative fiecărei călătorii. - jucăria muzicală este dotată cu: volan muzical care imită acțiunile de conducere a autovehiculului - cu semnalizator și claxon, oglindă educativă și 2 inele de prindere - de tetiera scaunului auto cu posibilitatea de ajustare a înălțimii în 3 poziții. - sunetele și luminile distractive ale mașinii sunt activate când copilul apasă pe butoane învățând astfel relaționarea cauza – efect. - recomandat pentru călătoriile când copilul este poziționat în sensul direcției de mers.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Recomandat de la 12l+ Dezvoltă imaginația, simțurile și funcțiile motorii de baza și complexe ale copilului tău!
Caracteristici: - jucărie educativă pentru autovehicul, care oferă activități distractive și educative fiecărei călătorii. - jucăria muzicală este dotată cu: volan muzical care imită acțiunile de conducere a autovehiculului - cu semnalizator și claxon, oglindă educativă și 2 inele de prindere - de tetiera scaunului auto cu posibilitatea de ajustare a înălțimii în 3 poziții. - sunetele și luminile distractive ale mașinii sunt activate când copilul apasă pe butoane învățând astfel relaționarea cauza – efect. - recomandat pentru călătoriile când copilul este poziționat în sensul direcției de mers.