Recomandat de la 0l+ Dezvoltă simțurile și funcțiile motorii ale copilului tău!
Caracteristici: * centru de activități, viu-colorat, pentru autovehicul, care oferă activitățile distractive și educative fiecărei călătorii. * jucăria auto "Polul Nord" este dotată cu 4 prieteni: Pinguinul Prince, oglindă educativă curcubeu, un con de înghețată cu panglici colorate și sunete armonioase și zig-zag-ul în contrast alb-negru - sistem de masaj pentru piciorușe. * 2 inele de prindere - de tetiera scaunului auto și centuri care reglează înclinarea jucăriei.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomandat de la 0l+ Dezvoltă simțurile și funcțiile motorii ale copilului tău!
Caracteristici: * centru de activități, viu-colorat, pentru autovehicul, care oferă activitățile distractive și educative fiecărei călătorii. * jucăria auto "Polul Nord" este dotată cu 4 prieteni: Pinguinul Prince, oglindă educativă curcubeu, un con de înghețată cu panglici colorate și sunete armonioase și zig-zag-ul în contrast alb-negru - sistem de masaj pentru piciorușe. * 2 inele de prindere - de tetiera scaunului auto și centuri care reglează înclinarea jucăriei.