O jucarie viu colorata din lemn ce il va ajuta pe copilul tau sa numere pana la 5
Caracteristici:
Piesele sunt de mari dimeniuni pentru a evita riscul de inghitire si au o forma ce le permite sa fie usor manevrabile fara a fi scapte din mana;
Jucariile sunt realizate din lemn, folosind materiale ecologice, vopsite in culori atragatoare cu vopsele nontoxice, care depasesc cele mai inalte si stricte standarde internationale de siguranta si calitate, precum EN71, ISO9001, ASTM F963 si altele;
De multi ani, Hape a creat jucarii fantastice, de inalta calitate, folosind materiale ecologice si durabile, fiecare produs fiind atent proiectat pentru a stimula abilitatile senzoriale, fizice si emotionale;
Recomandat atat pentru fetite cat si baietei;
Recomandat de la varsta de 12 luni.
Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor; Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului; Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs; Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare; Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
O jucarie viu colorata din lemn ce il va ajuta pe copilul tau sa numere pana la 5
Caracteristici:
Piesele sunt de mari dimeniuni pentru a evita riscul de inghitire si au o forma ce le permite sa fie usor manevrabile fara a fi scapte din mana;
Jucariile sunt realizate din lemn, folosind materiale ecologice, vopsite in culori atragatoare cu vopsele nontoxice, care depasesc cele mai inalte si stricte standarde internationale de siguranta si calitate, precum EN71, ISO9001, ASTM F963 si altele;
De multi ani, Hape a creat jucarii fantastice, de inalta calitate, folosind materiale ecologice si durabile, fiecare produs fiind atent proiectat pentru a stimula abilitatile senzoriale, fizice si emotionale;
Recomandat atat pentru fetite cat si baietei;
Recomandat de la varsta de 12 luni.
Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor; Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului; Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs; Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare; Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.