Fabricata din cauciuc si lemn 100% natural, este perfecta pentru ameliorarea durerilor gingivale ale celui mic.
Caracteristici:
● Aceasta zornaitoare stimuleaza toate simturile bebelusului, vazul si auzul datorita inelelor colorate din lemn, calmeaza durerile gingivale ale bebelusului datorita partilor sale mastecabile, texturate, din cauciuc;
● Aceste produse au fost testate de laboratorul independent TUV Austria obtinand 4 stele, ce atesta compozitia 100% naturala a lemnului, primind certificarea ‘’OK bio based’’;
● Usor de prins si manipulat de mainile mici ale bebelusului.
Recomandare: Varsta recomandata: 3 luni+
Material: 100% cauciuc natural, 100% lemn natural
Prezentare: Dimensiuni cu ambalaj: 11 x 7,5 x 16,5 cm.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Fabricata din cauciuc si lemn 100% natural, este perfecta pentru ameliorarea durerilor gingivale ale celui mic.
Caracteristici:
● Aceasta zornaitoare stimuleaza toate simturile bebelusului, vazul si auzul datorita inelelor colorate din lemn, calmeaza durerile gingivale ale bebelusului datorita partilor sale mastecabile, texturate, din cauciuc;
● Aceste produse au fost testate de laboratorul independent TUV Austria obtinand 4 stele, ce atesta compozitia 100% naturala a lemnului, primind certificarea ‘’OK bio based’’;
● Usor de prins si manipulat de mainile mici ale bebelusului.
Recomandare: Varsta recomandata: 3 luni+
Material: 100% cauciuc natural, 100% lemn natural
Prezentare: Dimensiuni cu ambalaj: 11 x 7,5 x 16,5 cm.