Joy Day Probiotic Drink Concentrat, Hamei, Bio, 500 ml
Joy Day Probiotic Drink Concentrat, Hamei, Bio, 500 ml
Codul produsului: 309473
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Acest Koncentrat Probiotic cu Hamei Joy Day este un supliment alimentar premium, imbogatit cu proprietati benefice pentru sanatate. Cu o formula puternica ce combina probioticele esentiale cu extractul de hamei, acest produs de 500 ml este un aliat perfect pentru echilibrarea florei intestinale si sustinerea sistemului imunitar. Beneficiile acestui produs includ imbunatatirea digestiei, reducerea inflamatiilor si intarirea sistemului imunitar. Cu o doza recomandata zilnic, acest koncentrat probiotic va aduce un plus de vitalitate si echilibru in rutina ta zilnica.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Acest Koncentrat Probiotic cu Hamei Joy Day este un supliment alimentar premium, imbogatit cu proprietati benefice pentru sanatate. Cu o formula puternica ce combina probioticele esentiale cu extractul de hamei, acest produs de 500 ml este un aliat perfect pentru echilibrarea florei intestinale si sustinerea sistemului imunitar. Beneficiile acestui produs includ imbunatatirea digestiei, reducerea inflamatiilor si intarirea sistemului imunitar. Cu o doza recomandata zilnic, acest koncentrat probiotic va aduce un plus de vitalitate si echilibru in rutina ta zilnica.
Сaracteristicile
Codul produsului
309473
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.