Jordan Junior, pastă de dinți pentru copii, cu fluor, fructe, 6-12 ani, 50 ml
Jordan Junior, pastă de dinți pentru copii, cu fluor, fructe, 6-12 ani, 50 ml
Codul produsului: 312930
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Pasta de dinti Jordan Kids ofera o ingrijire fuctativa si revigoranta pentru copiii cu varsta cuprinsa intre 6 si 12 ani. Formula special conceputa pentru a satisface nevoile dentare specifice ale copiilor, protejeaza impotriva cariilor si intareste smaltul dintelui. Capacitatea de 50ml este perfecta pentru a fi folosita timp indelungat. O combinatie ideala de beneficii de sanatate dentara si placerea utilizarii zilnice, pentru un zambet stralucitor si sanatos.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Pasta de dinti Jordan Kids ofera o ingrijire fuctativa si revigoranta pentru copiii cu varsta cuprinsa intre 6 si 12 ani. Formula special conceputa pentru a satisface nevoile dentare specifice ale copiilor, protejeaza impotriva cariilor si intareste smaltul dintelui. Capacitatea de 50ml este perfecta pentru a fi folosita timp indelungat. O combinatie ideala de beneficii de sanatate dentara si placerea utilizarii zilnice, pentru un zambet stralucitor si sanatos.