Setul tactil Montessori ABC este un joc ce ii invata pe cei mici sa citeasca in limba engleza incepand cu varsta de 3 ani.
Copiii ating literele si le asociaza cu imaginile, iar datorita cartonaselor speciale de autocorectie, copiii invata alfabetul si pot distinge cuvintele mai lungi si mai scurte.
Setul ii incurajeaza pe cei mici sa recunoasca alfabetul, sa citeasca primele cuvinte in limba engleza, le dezvolta sensibilitatea tactila si abilitatile manuale.
Jocul include 26 de perechi de cartonase cu insertii de auto-corectare.
HEADU stimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Setul tactil Montessori ABC este un joc ce ii invata pe cei mici sa citeasca in limba engleza incepand cu varsta de 3 ani.
Copiii ating literele si le asociaza cu imaginile, iar datorita cartonaselor speciale de autocorectie, copiii invata alfabetul si pot distinge cuvintele mai lungi si mai scurte.
Setul ii incurajeaza pe cei mici sa recunoasca alfabetul, sa citeasca primele cuvinte in limba engleza, le dezvolta sensibilitatea tactila si abilitatile manuale.
Jocul include 26 de perechi de cartonase cu insertii de auto-corectare.
HEADU stimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta.