Jocul de societate distractiv Baby Shark va invita sa exersati indemanare si atentie. Jocul functioneaza sub celebra melodie despre o familie de rechini, dezvolta perfect perceptia vizuala la copii. In joc pot lua parte 2 pana la 6 persoane. Copiii trebuie sa gaseasca toti membrii familiei rechinului mic care sunt reprezentati pe card. Castigatorul este primul care aduna 3 seturi de carti.
Setul este format din: 1 panou sonor; 1 tabla de joc; 40 de carti si instructiuni.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Jocul de societate distractiv Baby Shark va invita sa exersati indemanare si atentie. Jocul functioneaza sub celebra melodie despre o familie de rechini, dezvolta perfect perceptia vizuala la copii. In joc pot lua parte 2 pana la 6 persoane. Copiii trebuie sa gaseasca toti membrii familiei rechinului mic care sunt reprezentati pe card. Castigatorul este primul care aduna 3 seturi de carti.
Setul este format din: 1 panou sonor; 1 tabla de joc; 40 de carti si instructiuni.