Jucăria Geokid - Primele Animale stimulează gândirea creativă, copiii găsind variate modalități de combinare a animalelor. Prin activitățile de sortare a culorilor și formelor este încurajat raționamentul.
Copiii sunt încântați să combine aceste drăguțe și viu colorate modele de animale.
Prindeți-le între ele, desfaceți-le, construiți turnuri, sau lanțuri, ca să vă bucurați de ore întregi de distracție. Prin conectarea modelelor de animale se dezvoltă capacitățile motorii, coordonarea dintre ochi și mâna și forța musculară.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Jucăria Geokid - Primele Animale stimulează gândirea creativă, copiii găsind variate modalități de combinare a animalelor. Prin activitățile de sortare a culorilor și formelor este încurajat raționamentul.
Copiii sunt încântați să combine aceste drăguțe și viu colorate modele de animale.
Prindeți-le între ele, desfaceți-le, construiți turnuri, sau lanțuri, ca să vă bucurați de ore întregi de distracție. Prin conectarea modelelor de animale se dezvoltă capacitățile motorii, coordonarea dintre ochi și mâna și forța musculară.