Joc magnetic, Potriveste piesele, +3 ani, Melissa& Doug
Codul produsului: 129511
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Joc magnetic, Potriveste piesele, +3 ani, Melissa& Doug
Combinati mai mult de 100 de magneti de lemn pentru a recrea si a aduce la viata scene imaginative. Dimensiuni cutie: 37 x 30,7 x 4 cm.
Precautii:
Avertismente si precautii de utilizare!!! Aceasta jucarie contine magneti sau componenete magnetice. Magnetii care se lipesc unul de celalalt sau se ataseaza de un obiect metalic in interiorul corpului uman pot provoca accidente grave sau mortale. Cereti imediat asistenta medicala in cazul in care magnetii sunt inghititi sau inhalati. Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Joc magnetic, Potriveste piesele, +3 ani, Melissa& Doug
Combinati mai mult de 100 de magneti de lemn pentru a recrea si a aduce la viata scene imaginative. Dimensiuni cutie: 37 x 30,7 x 4 cm.
Precautii:
Avertismente si precautii de utilizare!!! Aceasta jucarie contine magneti sau componenete magnetice. Magnetii care se lipesc unul de celalalt sau se ataseaza de un obiect metalic in interiorul corpului uman pot provoca accidente grave sau mortale. Cereti imediat asistenta medicala in cazul in care magnetii sunt inghititi sau inhalati. Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.