O jucărie clasică, bbt_pga tuturor generațiilor, acest sortator de forme vă este oferit de Quercetti într-o variantă nouă și originală.
Găletușa sortatorului are forma unei margareta, iar capacul are 7 găuri cu forme diferite în care mânuțele copilului trebuie să potrivească piesele mari colorate corespunzătoare.
Piesele ce trebuie sortate după forma au aceeași culoare ca și conturul orificiului în care trebuie introduse pentru a stimula atât dezvoltarea coordonării ochi-mână, dexteritatea, aptitudinile motorii, cât și recunoașterea culorilor.
Planșă cu găuri se poate folosi și drept capac pentru a putea depozita ușor cele 14 piese alejocului.
Copiii vor fi încântați să deschidă capacul și să redescopere jocul, iar joaca va reîncepe și va deveni și mai amuzantă.
Jocul este recomandat cpiilor mai mari de 1 an.
AVERTISMENT: Curățați această jucărie cu o cârpă moale uscată sau înmuiată în detergent lichid. Nu scufundați jucăria în apă. Păstrați cutia pentru informațiile cuprinse pe ea și pentru a putea face referință la adresa distribuitorului.
Culorile și piesele pot varia ușor față de imaginea prezentată pe cutie.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
O jucărie clasică, bbt_pga tuturor generațiilor, acest sortator de forme vă este oferit de Quercetti într-o variantă nouă și originală.
Găletușa sortatorului are forma unei margareta, iar capacul are 7 găuri cu forme diferite în care mânuțele copilului trebuie să potrivească piesele mari colorate corespunzătoare.
Piesele ce trebuie sortate după forma au aceeași culoare ca și conturul orificiului în care trebuie introduse pentru a stimula atât dezvoltarea coordonării ochi-mână, dexteritatea, aptitudinile motorii, cât și recunoașterea culorilor.
Planșă cu găuri se poate folosi și drept capac pentru a putea depozita ușor cele 14 piese alejocului.
Copiii vor fi încântați să deschidă capacul și să redescopere jocul, iar joaca va reîncepe și va deveni și mai amuzantă.
Jocul este recomandat cpiilor mai mari de 1 an.
AVERTISMENT: Curățați această jucărie cu o cârpă moale uscată sau înmuiată în detergent lichid. Nu scufundați jucăria în apă. Păstrați cutia pentru informațiile cuprinse pe ea și pentru a putea face referință la adresa distribuitorului.
Culorile și piesele pot varia ușor față de imaginea prezentată pe cutie.