Joc educativ La Cumparaturi, 5-9 ani, Orchard Toys
Codul produsului: 129437
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Joc educativ La Cumparaturi, 5-9 ani, Orchard Toys
Acest joc educativ Orchard Toys dezvolta concentrarea si spiritul de observatie, aptitudinile personale si sociale si este realizat conform programei scolare pentru matematica.
Ajuta copiii sa invete despre cum sa gestioneze banii si cum sa dea restul, jucand acest distractiv joc de shopping. Mergi in jurul placutei, dintr-un magazin intr-altul, folosind banii din plastic (euro) pentru a cumpara diverse produse.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Joc educativ La Cumparaturi, 5-9 ani, Orchard Toys
Acest joc educativ Orchard Toys dezvolta concentrarea si spiritul de observatie, aptitudinile personale si sociale si este realizat conform programei scolare pentru matematica.
Ajuta copiii sa invete despre cum sa gestioneze banii si cum sa dea restul, jucand acest distractiv joc de shopping. Mergi in jurul placutei, dintr-un magazin intr-altul, folosind banii din plastic (euro) pentru a cumpara diverse produse.