Descriere: Silabisirea este distractivă cu ajutorul Silabelor! Alcătuit din piese de puzzle cu sistem de autocorectie, jocul îi ajută pe copii să învețe denumirile obiectelor și animalelor, începând să silabiseasca încetul cu încetul. La început, prin intermediul cuvintelor simple, copilul începe să înțeleagă mecanismele care determina modul de împărțire pe silabe a cuvintelor și apoi, după dobândirea unor cunoștințe, progresează la cuvinte mai lungi, formate din 3 silabe.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Descriere: Silabisirea este distractivă cu ajutorul Silabelor! Alcătuit din piese de puzzle cu sistem de autocorectie, jocul îi ajută pe copii să învețe denumirile obiectelor și animalelor, începând să silabiseasca încetul cu încetul. La început, prin intermediul cuvintelor simple, copilul începe să înțeleagă mecanismele care determina modul de împărțire pe silabe a cuvintelor și apoi, după dobândirea unor cunoștințe, progresează la cuvinte mai lungi, formate din 3 silabe.