Joc educativ Agerino invat singur, +2 ani, Clementoni
Codul produsului: 129409
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Joc educativ Agerino invat singur, +2 ani, Clementoni
Intre 2 si 3 ani, copiii incep sa inteleaga notiunea de EGO ,incep sa-si descopere personalitatile si devin stapanii propriilor decizii. Acesta este momentul in care este extrem de important sa le sustineti dorinta de a fi independenti si sa incercati sa-i ajutati sa faca singuri anumite activitati de zi cu zi. Jocul descrie cateva activitati de baza, pe care copiii trebuie sa inceapa sa invete sa le faca singuri, in timp ce isi dezvolta simultan observatia, abilitatile motorii, memoria si logica.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Joc educativ Agerino invat singur, +2 ani, Clementoni
Intre 2 si 3 ani, copiii incep sa inteleaga notiunea de EGO ,incep sa-si descopere personalitatile si devin stapanii propriilor decizii. Acesta este momentul in care este extrem de important sa le sustineti dorinta de a fi independenti si sa incercati sa-i ajutati sa faca singuri anumite activitati de zi cu zi. Jocul descrie cateva activitati de baza, pe care copiii trebuie sa inceapa sa invete sa le faca singuri, in timp ce isi dezvolta simultan observatia, abilitatile motorii, memoria si logica.