Descriere: O jucărie educațională ce îl ajută pe copil să își însușească noțiunile educative principale: numerele, formele și culorile. Această tablă din lemn cu patru zone de sortare vine împreună cu numeroase pătrate, dreptunghiuri, cercuri și triunghiuri, toate în culori pastelate, pentru a capta atenția copilului și pentru a îl ajuta să învețe în același timp.
Dimensiune: 15 x 15 x 5,5 cm. Vârsta recomandată: 1 - 3 ani.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Descriere: O jucărie educațională ce îl ajută pe copil să își însușească noțiunile educative principale: numerele, formele și culorile. Această tablă din lemn cu patru zone de sortare vine împreună cu numeroase pătrate, dreptunghiuri, cercuri și triunghiuri, toate în culori pastelate, pentru a capta atenția copilului și pentru a îl ajuta să învețe în același timp.
Dimensiune: 15 x 15 x 5,5 cm. Vârsta recomandată: 1 - 3 ani.