Acest joc din lemn este perfect pentru potrivirea, sortarea și recunoașterea diferitelor forme, în trei culori diferite.
Caracteristici: - include: 10 piese de joc - 3 inele de lemn - forme diferit colorate - dezvoltarea capacităților senzoriale - jocul pune accent pe memoria și logica copilului tău
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Acest joc din lemn este perfect pentru potrivirea, sortarea și recunoașterea diferitelor forme, în trei culori diferite.
Caracteristici: - include: 10 piese de joc - 3 inele de lemn - forme diferit colorate - dezvoltarea capacităților senzoriale - jocul pune accent pe memoria și logica copilului tău