Descriere: Fă cunoștință cu doamna Urs! Un joc distractiv ce încurajează vorbirea la copii prin sarcina educativă, și anume aceea de a potrivi piesele astfel încât să obțină cât mai multe ținute colorate și asortate pentru ursoaica-mamă.
Un set ideal pentru dezvoltarea imaginației, abilitaților de coordonare și dexteritate, doamna Urs vine într-o cutie de lemn ce cuprinde piese late de lemn, cu accesorii vestimentare frumos colorate. Pentru și mai multă distracție, combină cu piesele din setul Domnul Urs!
Dimensiune: 13 x 14 x 4 cm. Vârsta recomandată: 3 - 10 ani.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Descriere: Fă cunoștință cu doamna Urs! Un joc distractiv ce încurajează vorbirea la copii prin sarcina educativă, și anume aceea de a potrivi piesele astfel încât să obțină cât mai multe ținute colorate și asortate pentru ursoaica-mamă.
Un set ideal pentru dezvoltarea imaginației, abilitaților de coordonare și dexteritate, doamna Urs vine într-o cutie de lemn ce cuprinde piese late de lemn, cu accesorii vestimentare frumos colorate. Pentru și mai multă distracție, combină cu piesele din setul Domnul Urs!
Dimensiune: 13 x 14 x 4 cm. Vârsta recomandată: 3 - 10 ani.