Joc de logica Montessori Parinti si copii, + 3 ani, Ludattica
Codul produsului: 129334
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Joc de logica Montessori Parinti si copii, + 3 ani, Ludattica
O gamă de jocuri create special pentru dezvoltarea logicii și a abilităților de recunoaștere și potrivire a formelor. Scopul jocului este de a asocia fiecare pui de animal cu părintele său.
Caracteristici: În interior găsiți 10 puzzle-uri cu ilustrații detaliate, alcătuite din 2 piese care trebuie potrivite! Imaginile fiecărui animaluţ sunt pretăiate. Varsta recomandata: 3-5 ani.
Prezentare: setul contine: 10 puzzle-uri de câte două piese.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Joc de logica Montessori Parinti si copii, + 3 ani, Ludattica
O gamă de jocuri create special pentru dezvoltarea logicii și a abilităților de recunoaștere și potrivire a formelor. Scopul jocului este de a asocia fiecare pui de animal cu părintele său.
Caracteristici: În interior găsiți 10 puzzle-uri cu ilustrații detaliate, alcătuite din 2 piese care trebuie potrivite! Imaginile fiecărui animaluţ sunt pretăiate. Varsta recomandata: 3-5 ani.
Prezentare: setul contine: 10 puzzle-uri de câte două piese.