Dezvoltă abilitățile motorii, concentrarea și răbdarea cu acest joc captivant. Tabla de joc are două laturi și poate fi jucat de până la trei participanți.
Caracteristici: Fabricat din lemn durabil Potrivit pentru copii de la 4 ani Dimensiune: 27.5 x 25 x 3.2 cm
Precauții: Nu lăsați ambalajele jucăriilor/produselor la îndemâna copiilor. Îndepărtați orice ambalaj al jucăriei/produsului înainte de a o da copilului. Vă rugăm să supravegheați copilul în timp ce se joacă/folosește acest produs. Păstrați instrucțiunile și etichetele pentru referințe viitoare. Păstrați jucăria/produsul departe de foc; feriți jucăria/produsul de temperaturi ridicate și umiditate.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Dezvoltă abilitățile motorii, concentrarea și răbdarea cu acest joc captivant. Tabla de joc are două laturi și poate fi jucat de până la trei participanți.
Caracteristici: Fabricat din lemn durabil Potrivit pentru copii de la 4 ani Dimensiune: 27.5 x 25 x 3.2 cm
Precauții: Nu lăsați ambalajele jucăriilor/produselor la îndemâna copiilor. Îndepărtați orice ambalaj al jucăriei/produsului înainte de a o da copilului. Vă rugăm să supravegheați copilul în timp ce se joacă/folosește acest produs. Păstrați instrucțiunile și etichetele pentru referințe viitoare. Păstrați jucăria/produsul departe de foc; feriți jucăria/produsul de temperaturi ridicate și umiditate.