Descriere: Păstrat în frigider (NU în congelator) înainte de a-l oferi copilului, calmează gingiile iritate și oferă imediat o atenuare a durerilor provocate de erupțiile dentare. Partea moale oferă masaj gingiilor ajutând la calmarea copilului. Inelul este prevăzut și cu o parte din cauciuc, o suprafață mai tare, pe care copilul o poate roade pentru a-și satisface nevoia de a mușca. Prevăzut cu biluțe zornăitoare pentru amuzamentul bebelușului. Verificați cu atenție produsul înainte și după fiecare utilizare și înlocuiți-l imediat ce observați semne de uzură. Nu sterilizați la cald și nu curățați în mașina de spălat vase. Curățați cu apă caldă și săpun. A NU se introduce în congelator. 0% BPA
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Descriere: Păstrat în frigider (NU în congelator) înainte de a-l oferi copilului, calmează gingiile iritate și oferă imediat o atenuare a durerilor provocate de erupțiile dentare. Partea moale oferă masaj gingiilor ajutând la calmarea copilului. Inelul este prevăzut și cu o parte din cauciuc, o suprafață mai tare, pe care copilul o poate roade pentru a-și satisface nevoia de a mușca. Prevăzut cu biluțe zornăitoare pentru amuzamentul bebelușului. Verificați cu atenție produsul înainte și după fiecare utilizare și înlocuiți-l imediat ce observați semne de uzură. Nu sterilizați la cald și nu curățați în mașina de spălat vase. Curățați cu apă caldă și săpun. A NU se introduce în congelator. 0% BPA