Inel gingival cu gel, 3 luni, 1015, Babyono [5904341208659]
Inelul gingival cu gel BabyOno este recomandat pentru durerile gingivale provocate de creșterea dinților. Este confecționat din materiale de calitate, durabile și nu conține BPA. Forma este ideală pentru ca bebelușul să poată prinde și duce la gură. Este un inel gingival recomandat copiilor cu vârsta de la 3 luni pentru gingiile sensibile și iritate. Poate fi răcit la frigider, gelul din interior va păstra temperatura mai scăzută. Caracteristici: - este un inel gingival cu gel care poate fi răcit la frigider. - nu conține BPA. - suprafețele în relief masează gingiile sensibile ale bebelușului. - este indicat pentru calmarea durerii provocată de creșterea dinților. - este confecționat din materiale durabile și de calitate. - forma permite mânuței mici a bebelușului să prindă inelul. - este recomandat pentru bebeluși începând cu vârsta de 3 luni.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Inel gingival cu gel, 3 luni, 1015, Babyono [5904341208659]
Inelul gingival cu gel BabyOno este recomandat pentru durerile gingivale provocate de creșterea dinților. Este confecționat din materiale de calitate, durabile și nu conține BPA. Forma este ideală pentru ca bebelușul să poată prinde și duce la gură. Este un inel gingival recomandat copiilor cu vârsta de la 3 luni pentru gingiile sensibile și iritate. Poate fi răcit la frigider, gelul din interior va păstra temperatura mai scăzută. Caracteristici: - este un inel gingival cu gel care poate fi răcit la frigider. - nu conține BPA. - suprafețele în relief masează gingiile sensibile ale bebelușului. - este indicat pentru calmarea durerii provocată de creșterea dinților. - este confecționat din materiale durabile și de calitate. - forma permite mânuței mici a bebelușului să prindă inelul. - este recomandat pentru bebeluși începând cu vârsta de 3 luni.