Păstrat în frigider (NU în congelator) înainte de a-l oferi copilului, calmează gingiile iritate și oferă imediat o atenuare a durerilor provocate de erupțiile dentare. Partea moale oferă masaj gingiilor ajutând la calmarea copilului. Inelul este prevăzut și cu o parte din cauciuc, o suprafață mai tare, pe care copilul o poate roade pentru a-și satisface nevoia de a mușca. Prevăzut cu biluțe zornăitoare pentru amuzamentul bebelușului. Curățați cu apă caldă și săpun. Nu sterilizați la cald și nu curățați în mașina de spălat vase. Verificați cu atenție produsul înainte și după fiecare utilizare și înlocuiți-l imediat ce observați semne de uzură. A NU se introduce în congelator.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Păstrat în frigider (NU în congelator) înainte de a-l oferi copilului, calmează gingiile iritate și oferă imediat o atenuare a durerilor provocate de erupțiile dentare. Partea moale oferă masaj gingiilor ajutând la calmarea copilului. Inelul este prevăzut și cu o parte din cauciuc, o suprafață mai tare, pe care copilul o poate roade pentru a-și satisface nevoia de a mușca. Prevăzut cu biluțe zornăitoare pentru amuzamentul bebelușului. Curățați cu apă caldă și săpun. Nu sterilizați la cald și nu curățați în mașina de spălat vase. Verificați cu atenție produsul înainte și după fiecare utilizare și înlocuiți-l imediat ce observați semne de uzură. A NU se introduce în congelator.