Incalzitor electric biberoane casa alb New Style, 200165, dBb Remond
Încălzitor electric biberoane casa New Style (alb) - dBb Remond. Încălzitor electric cu aburi pentru biberoane și borcănașe de hrană. Design elegant. Cadran iluminat pentru utilizare facilă pe timpul nopții. Buton timer reglare pentru selectarea temperaturii în funcție de cantitarea și tipul de hrană. Ciclu rapid de încălzire: mai puțin de 3 minute pentru a atinge 37-42°. Semnal acustic și vizual pentru avertizare finalizare ciclu de încălzire. Oprire automată la finalul ciclului de încălzire. Inel suport pentru centrarea borcănașelor de hrană. Include o cupă de măsurare pentru apă. Oprire automată la finalul ciclului de încălzire. Depozitare convenabilă a cablului de alimentare în cadrul de bază. Pentru utilizare: Putere : 360W – 220-2240V – 50/60Hz. Același look precum sterilizatorul electric pentru biberoane New Style. Culoare: alb. Codprodus: 200166. Disponibilșiînculorile: alb mat cu verde și roz translucid. Garanție: 24 luni. 0% BPA.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Incalzitor electric biberoane casa alb New Style, 200165, dBb Remond
Încălzitor electric biberoane casa New Style (alb) - dBb Remond. Încălzitor electric cu aburi pentru biberoane și borcănașe de hrană. Design elegant. Cadran iluminat pentru utilizare facilă pe timpul nopții. Buton timer reglare pentru selectarea temperaturii în funcție de cantitarea și tipul de hrană. Ciclu rapid de încălzire: mai puțin de 3 minute pentru a atinge 37-42°. Semnal acustic și vizual pentru avertizare finalizare ciclu de încălzire. Oprire automată la finalul ciclului de încălzire. Inel suport pentru centrarea borcănașelor de hrană. Include o cupă de măsurare pentru apă. Oprire automată la finalul ciclului de încălzire. Depozitare convenabilă a cablului de alimentare în cadrul de bază. Pentru utilizare: Putere : 360W – 220-2240V – 50/60Hz. Același look precum sterilizatorul electric pentru biberoane New Style. Culoare: alb. Codprodus: 200166. Disponibilșiînculorile: alb mat cu verde și roz translucid. Garanție: 24 luni. 0% BPA.