Hartuś Magnesium + Vitamina B6, sirop pentru copii cu vârsta peste 3 ani, 120 ml
Hartuś Magnesium + Vitamina B6, sirop pentru copii cu vârsta peste 3 ani, 120 ml
Codul produsului: 308765
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Siropul de Magneziu cu Vitamina B6 pentru Copii de la Nostris este soluia perfect pentru susinerea sntii i vitalitii celor mici. Formula special conceput combin beneficiile magneziului esenial cu aportul de vitamina B6, contribuind la meninerea echilibrului metabolic i la funcionarea normal a sistemului nervos al copiilor. Acest sirop, cu un gust plcut, vine într-un flacon convenabil de 120ml, uor de administrat chiar i celor mai mici pacieni. Oferii copilului dumneavoastr susinerea de care are nevoie pentru a crete sntos i fericit, cu Siropul Magneziu cu Vitamina B6 pentru Copii de la Nostris.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Siropul de Magneziu cu Vitamina B6 pentru Copii de la Nostris este soluia perfect pentru susinerea sntii i vitalitii celor mici. Formula special conceput combin beneficiile magneziului esenial cu aportul de vitamina B6, contribuind la meninerea echilibrului metabolic i la funcionarea normal a sistemului nervos al copiilor. Acest sirop, cu un gust plcut, vine într-un flacon convenabil de 120ml, uor de administrat chiar i celor mai mici pacieni. Oferii copilului dumneavoastr susinerea de care are nevoie pentru a crete sntos i fericit, cu Siropul Magneziu cu Vitamina B6 pentru Copii de la Nostris.