![Cumpără Gel de curatare delicata 3 in 1 Baby Neutraderm, 400 ml, Gilbert Gel de curatare delicata 3 in 1 Baby Neutraderm, 400 ml, Gilbert](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/12235-gel-de-curatare-delicata-3-in-1-baby-neutraderm-400-ml-gilbert-1.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Față, corp și păr. Formulă cu toleranță cutanată ridicată. Extra-delicat, spumează și se clătește ușor.Protejează pielea și părul delicat al bebelușilor.Cu formula sa blândă cu toleranță ridicată (1), Gelul de curățare blândă 3 în 1 curăță delicat. Protejează pielea delicată și scalpul. Pielea bebelușului este curată, catifelată și parfumată delicat. Părul este moale și mătăsos, ușor de descurcat. Compensează efectele de uscare ale băii.97% ingrediente biodegradabile. 100% Respectă pielea bebelușului (2).Testat sub control pediatric.De la naștere.Mod de utilizare: Turnați în mână. Spălați corpul și scalpul în timp ce spumați. Clătiți.Ingredientul natural activ patentat, complexul ACTIVE OLIGO SKIN COMPLEX, calmează, remineralizează și restructurează pielea. Fabricat din apă marină și concentrat puternic în minerale și oligoelemente, reface bariera pielii și menține echilibrul microbiomului pielii.
Сaracteristicile
Codul produsului | 12235 |
Categoria | Produse de Spălare pentru Copii, Îngrijire pentru Piele și Păr |
Brand | Neutraderm |
Volum | 400 ml |
Pentru | Copii |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
Comentarii
Gel de curatare delicata 3 in 1 Baby Neutraderm, 400 ml, Gilbert
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
RECOMAND
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Am găsit cele mai mici prețuri,vă mulțumesc,o să comand merei de aici !!!
tamara ciocan
Este foarte utila si preturi foarte bune. La produse. Sunt foarte multumita Recomand sa cumparati dw la aceasta farmacie
Denisa
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Servicii de calitate
Firma care respecta clientii.
Firma care respecta clientii.
gigiene
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Andreea Enache
Am comandat de mai multe ori și au fost promti și corecți! Recomand!!
Viorica Apostol
Super incantata de serviciile dumneavoastră! corectitudine și promptitudine iar produsele care au venit au fost cele pe care le-am comandat mulțumesc
Luissa Lyzuk
Am comandat de pe acest site și sunt foarte mulțumită de produse de livrare prețurile pentru toate buzunarele recomand cu mare drag 🙏
Ion Gabriela
Multumesc frumos, serviciile voastre excelente, bonusul cadou o idee de exceptie, va voi recomanda mai departe. :) Seara buna, Loredana Tanase
Loredana Tanase
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Elena Ivan
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Dumitrescu Sergiu
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Florea Petrus
Recomand. Seriozitate si promptitudine. Multumesc liki24!
Lili Popescu