Fursecuri bio si Demeter din grau spelta cu scortisoara, 150g, Sommer
Ingrediente: făină de grâu spelta** ¹ (52%), zahăr din sfeclă**, ulei de palmier*, migdale**, scorțișoară celyon*, sare de mare, agent de creștere: bicarbonat de sodiu, ghimbir*, ulei de portocale*. *=din culturi certificate ecologic. Agricultură UE/non-UE. Poate conține urme de diverse nuci și susan. **=din culturi certificate dinamic ecologic (Demeter). ¹=spelta este o varietate de grâu.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Fursecuri bio si Demeter din grau spelta cu scortisoara, 150g, Sommer
Ingrediente: făină de grâu spelta** ¹ (52%), zahăr din sfeclă**, ulei de palmier*, migdale**, scorțișoară celyon*, sare de mare, agent de creștere: bicarbonat de sodiu, ghimbir*, ulei de portocale*. *=din culturi certificate ecologic. Agricultură UE/non-UE. Poate conține urme de diverse nuci și susan. **=din culturi certificate dinamic ecologic (Demeter). ¹=spelta este o varietate de grâu.