Pastele de casa artizanale cu uscare lenta la temperatura ambientala realizate din fainuri de calitate superioara, din grau dur sau grau SPELTA si apa, certificate din punct de vedere al calitatii.
Preparare:
● Puneti la fiert 1-2 l apa in care adaugati sare.
● Cand fierbe apa, puneti pastele fainoase si le lasati sa fiarba 3-4 minute.
● Amestecati usor in timpul fierberii dupa care le strecurati.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Pastele de casa artizanale cu uscare lenta la temperatura ambientala realizate din fainuri de calitate superioara, din grau dur sau grau SPELTA si apa, certificate din punct de vedere al calitatii.
Preparare:
● Puneti la fiert 1-2 l apa in care adaugati sare.
● Cand fierbe apa, puneti pastele fainoase si le lasati sa fiarba 3-4 minute.
● Amestecati usor in timpul fierberii dupa care le strecurati.